Přehled otevírací doby a ceník Jungle Letňany

Grip Challenge Adama Ondry + Cvrčkový protein Sensfood

Grip Challenge Adama Ondry + Cvrčkový protein Sensfood

Zobrazit nabídku

Jednorázová akce

Grip Challenge Adama Ondry + Cvrčkový protein Sensfood

Probuď v sobě cvrčky a prověř svuj stisk. 
Přijď v úterý 26. 3. do Jungle a zapoj se do GRIP CHALLANGE ADAMA ONDRY. Od 17 hodin tady zástupci Sensfood (@sensfoods) postaví svou speciální konstrukci, na které už si zavisel nejeden borec. Je to zábava, výzva i sportovní výkon v jednom.

Přijdeš, zvolíš si kategorii, na kterou se zrovna v úterý budeš cejtit (muži / ženy / děti) a jeden ze tří úchopů - od nejsnadnějšího po hardcore. Každý úchop má svou bodovou hodnotu. Dlouho vydržíš na lehčích chytech? Můžeš porazit borce, co odpadnou z nejtěžšího úchopu. Takže je třeba být nejen silný a vytrvalý ale i chytrý a správně zvolit strategii.

Co si z těhle pár vteřin slávy odneseš kromě dobrého pocitu sama ze sebe nebo z porážky druhých ? ? Kromě nateklého předloktí nafasuješ proteinovou tyčku od Sensfood. Navíc výherce každé kategorie bude odměněn poukazem na nákup v Sensfoods. 
Abys věděl, co si vybrat, Sensfood bude po celou dobu akce nabízet ochutnávku svých produktů. Cvrččí protinovky, šejk Adama Ondry a další produkty plné cvrččího proteinu. Maximální výživa s minimálním dopadem na planetu. Vivat cvrčci!

Úterý 26. 3. od 17:00.

V PŘÍPADĚ DOTAZŮ NÁS NEVÁHEJTE

KONTAKTOVAT

+420 771 166 465 info@jungleletnany.cz KOMPLETNÍ KONTAKTY

Otevřeno každý den

PŘEHLED OTEVÍRACÍ DOBY

ADRESA

VESELSKÁ 699
PRAHA LETŇANY
(MAPA)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: