Přehled otevírací doby a ceník Jungle Letňany

Nominační závod ČP v boulderingu

Nominační závod ČP v boulderingu

Zobrazit nabídku

Jednorázová akce

Nominační závod ČP v boulderingu

Přijď se mrknout, jak to umí naši borci. Načerpáš inspiraci a získáš motivaci.

O víkendu 25. 2. - 26. 2. se v Jungli budou konat závody ČP v boulderingu. Horní patro bude v obležení závodníků a během soboty a neděle si na repre boulderovce bohužel nezalezeš. Ale zase si můžeš z plna hrdla zafandit. 

Sobota patří dospělým a katogiriím J, A a B. Finále žen a mužů začíná ve 21:00. Podrobný program a bližší info se dočteš v propozicích závodu na webu ČHS.

V neděli se pak do boje pustí kategorie U10, U12 a U14. Harmonogram najdeš taktéž v propozicích

Zbytek sport parku bude po celý víkend otevřen bez omezení. Jen prosíme o vzájemný respekt a toleranci na dolním boulderu. V levé části boulderovky (na "balvanu") se budou postupně rozlézat závodníci před svým startem. Umožněte jim prosím potřebné zahřátí a rozlezení v čase, který potřebují. Už teď si ceníme vaší ochoty a vstřícnosti ;)

Žádné extra vstupné jako divák neplatíš, fandíš v ceně vstupu na stěnu. Pokud chceš jít jen fandit a nechceš jít lézt, tak neplatíš nic, ale pustíme tě jen nahoru do patra a nikam jinam.

A ještě pozor, důležité info ohledně parkování!
Pro návštěvníky závodu - tedy jak pro závodníky, tak pro diváky je vyhrazeno speciální parkoviště vedle Jungle. Prosím neparkujte na parkovišti Jungle ani Jump parku, ale zde: mapka parkoviště.

 

 

 

V PŘÍPADĚ DOTAZŮ NÁS NEVÁHEJTE

KONTAKTOVAT

+420 771 166 465 info@jungleletnany.cz KOMPLETNÍ KONTAKTY

Otevřeno každý den

PŘEHLED OTEVÍRACÍ DOBY

ADRESA

VESELSKÁ 699
PRAHA LETŇANY
(MAPA)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: