Přehled otevírací doby a ceník Jungle Letňany

PARKOUR - Jungle Run

Jednorázová akce

PARKOUR - Jungle Run

Jaké byly historicky první parkourové závody v Jungli? BOŽÍ! 

V prosinci 2023 hostila pohybová hala svůj historicky první parkourový závod. Domácí sportovní klub Jungle Animals Praha se jej rozhodl uspořádat pod organizátorskými křídly České asociace parkouru.

V disciplíně SPEED se předvedla téměř stovka dětí z celé republiky a význam slova rychlost získal ten den opravdovou hloubku. Byl to totiž  fičák!

Tři kategorie závodníků ve věkovém rozmezí 9 -17 let postupně prolétly vytyčenou trasou rychlostí blesku. Dva pokusy v kvalifikaci, jejichž čas se sečetl v jeden výsledkový. 10 nejlepších se pak utkalo ve finále. 

Ruuuun! Ve speedu se nedbá tolik na krásu jako na rychlost (nečekaně). Kromě hbitosti a šikovnosti je důležitá i jasná mysl. Na finálovou cestu měl každý dva pokusy. Nepočítal se ale lepší čas, počítal se ten druhý čas. Takže do druhého pokusu šel jen ten, který věřil, že může zaběhnout ještě líp. Kdyby to nevyšlo, počítá se mu horší čas. Těžká volba a důležitá součást parkouru - umět zhodnotit a odhadnout svoje schopnosti. 

Celkové výsledky si můžete podrobně pročíst ZDE.

Náš obdiv a respekt patří všem účastníkům! Děkujeme, že jste dorazili a společně vytvořili tak skvělej den. Závodníci i diváci byli miliónový. Když se k tomu přidá úžasnej moderátor Toman Rychtera a banda nadšených parkouristů z Jungle Animals a z ČAPky, tak vznikne něco, co rozhodně chceme zažít znovu. Už teď si zapište termín sobota 2. 12. 2023, ať tuhle parádu neprošvihnete.

Děkujeme pořadatelům a organizátorům

  • Česká asociace parkouru
  • SK Jungle Animals Praha

a sponzorům!

  • Magistrát hl. m. Prahy
  • Česká unie sportu
  • Jungle sport park
  • Šaman bistro

 

 

V PŘÍPADĚ DOTAZŮ NÁS NEVÁHEJTE

KONTAKTOVAT

+420 771 166 465 info@jungleletnany.cz KOMPLETNÍ KONTAKTY

Otevřeno každý den

PŘEHLED OTEVÍRACÍ DOBY

ADRESA

VESELSKÁ 699
PRAHA LETŇANY
(MAPA)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: