Přehled otevírací doby a ceník Jungle Letňany

Přihlašování na kroužky JUNGLE ANIMALS ve školním roce 2024/25

Přihlašování na kroužky JUNGLE ANIMALS ve školním roce 2024/25

Zobrazit nabídku Objednat

Jednorázová akce

Přihlašování na kroužky JUNGLE ANIMALS ve školním roce 2024/25

Přihlašování na kroužky sportovního klubu JUNGLE ANIMALS LETŇANY je spuštěno. 
Lezení, parkour a gymnastika pro všechny věkové i výkonnostní kategorie.
Aby se vám lépe vybíralo to nejvhodnější, přinášíme přehledné shrnutí všeho, co Animals nabízí:

LEZENÍ

Děti, které se chtějí věnovat lezení jednou týdně, mají možnost vybrat si kurz každý všední den.
Pro menší děti otevíráme i další rok Lezeckou přípravku (5-7 let) každý všední den ve 14:30.
Pro starší děti pak nabízíme Kroužek sportovního lezení od 15:45 (8 až 12 let) a 17.30 (10 až 18 let), vždy na 90 minut. Trenéři se s dětmi věnují jak lezení na laně, tak na boulderu. 

Pro zájemce, kteří do toho chtějí trochu více šlápnout, nabízíme kurzy vícekrát týdně:
Miniakademie je vhodná pro děti 5 -7 let, které pro lezení začínají dýchat už v takto malém věku. 
Následně Akademie B a C pro děti 7 - 18 let a výkonnostní špička v lezení: Akademie A. Dětem nabízíme komplexní péči a rozvoj a pořádáme pro ně řadu akcí na skalách a účast na závodech. Součástí je i fyzio a kondiční tréninkPARKOUR & GYMNASTIKA

Jaký je náš směr a co můžete čekat? ?

Začínáme od nejmenších dětí, pohybovou průpravou, která vychází ze sportovní gymnastiky. Je to totiž ten nejlepší základ, který děti pro celkový sportovní rozvoj mohou získat. Kroužky jsou určené už pro děti od 3 let, které jsou schopny samostatně fungovat, cvičíme bez rodičů. Děti si dělíme dle věku na 3-4 roky a 4-5 let, cvičíme 45 minut.
Je pro nás nejdůležitější přátelský přístup, aby se děti v tělocvičně cítily dobře a věděly, že pohyb je super! Trénink probíhá často formou hry.
Pohybová průprava slouží jako základ i pro ostatní sporty, které náš oddíl Jungle Animals nabízí. 

Dále děti mohou pokračovat v kurzech sportovní gymnastiky, trénujeme každý všední den a děti vybírají dle své věkové kategorie (případně můžeme individuálně přesunout dle potřeby a výkonnosti). Věkové skupiny máme  5 - 6 let a  6 - 9 let u kterých jsou tréninky 60 minut a dále pak vyšší věkové kategorie 8 - 13 let a 11 - 17 let, které trénují 90 minut.
 

Gymnastiku milujeme,  trénujeme klasickou sportovní gymnastiku, jsme ale trochu jiný oddíl. Nečekejte od nás výkonnostní sport, dril a křik a každý víkend závody tak jako to často ve sportovní gymnastice bývá. Myslíme si, že se to dá dělat i jinak, učit se vše postupně a metodicky správně, ale s radostí a s ohledem na zdraví vývoj dětí. Přidat se k nám mohu děti v jakémkoliv věku, i když dříve netrénovaly. Četnost tréninků záleží na vaší volbě a časových možnostech, zatím se objednává v samostatných objednávkách. Děti tak mohou chodit 1x týdně a mít gymnastiku jako doplněk k dalšímu sportu či kroužkům. Pro cílenější trénink a rychlejší zlepšení určitě doporučujeme trénovat vícekrát. Pokud uvažujete o častějším chození tak se na nás můžete obrátit, rádi poradíme a u vyšší četnosti (3 a více)  vyjdeme vstříc i s cenou kurzů. Od dalšího školního roku 2025/26 bude v naší nabídce i intenzivní kurz. 

Děti od 6 let mohou pokračovat také v našich parkourových lekcích.  Rozdělení je opět dle věku. Kategorie 6 - 9 let má trénink 60 minut, děti ve věku 8 - 12 let a 11 - 15 let trénují minut 90. A samozřejmě myslíme i na nejstarší - věkovka 16 - 20 let, 90 minut tréninku. I do téhle skvělé party našich “dětí”, kteří s námi rostou se může přidat kdokoliv nový, na pokročilosti nezáleží. Takže jestli tě parkour láká nebo už skáčeš venku a chceš se posunout a poznat nové kámoše tak  jsi vítaný.

Poslední v nabídce našich kroužků je intenzivní kurz parkouru.  Je určený pro vybrané děti, které mají zájem trénovat a mají možnost  až 4x týdně chodit. 
Kritériem pro výběr dětí není ani tak pokročilost nebo dovednosti, ale hlavní je zájem a chuť

Jungle Animals je především výborná parta. Banda Zvířat, která mají rádi pohyb a sport. Zvířata v pohybu. 

Pro lepší představu, jak sportovní klub žije, sleduj dění na sociálních sítích:
Facebook + Instagram @animalsletnany
Novinky ze sportoviště najdeš @jungleletnany

Objednávka

Akce: Přihlašování na kroužky JUNGLE ANIMALS ve školním roce 2024/25

Kdy: 1. 9. 2024 - 30. 6. 2025

Určeno: pro děti

Cena: dle kroužky

Objednat

Nevíte si rady? Nebo máte dotaz?
Zavolejte nám!

V PŘÍPADĚ DOTAZŮ NÁS NEVÁHEJTE

KONTAKTOVAT

+420 771 166 465 info@jungleletnany.cz KOMPLETNÍ KONTAKTY

Otevřeno každý den

PŘEHLED OTEVÍRACÍ DOBY

ADRESA

VESELSKÁ 699
PRAHA LETŇANY
(MAPA)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: