Přehled otevírací doby a ceník Jungle Letňany

Stojkový workshop pro začátečníky

Jednorázová akce

Stojkový workshop pro začátečníky

Vždy jsi chtěl umět stát na rukou, ale pouhým zkoušením stojek jsi se moc daleko nedostal?
Tenhle workshop je právě pro tebe. Připoj se k nám a objev základní průpravy a techniky, které ti pomohou zdolat tuto zdánlivě nesnadnou akrobatickou disciplínu. Začínáme od základů, ale brzy se dostaneme k pokročilejším cvičením, které ti otevřou dveře do světa stojek!

Workshop je navržen tak, aby oslovil širokou škálu úrovní od těch, kteří s stojkami teprve začínají, až po mírně pokročilé, kteří chtějí zdokonalit svou techniku. Sami společně probereme základní prvky techniky stojek a zaměříme se na jejich posílení. Po absolvování workshopu budeš mít jasno v tom, jak efektivně a bezpečně přistupovat k tréninku stojek, a to s ohledem na tvou individuální úroveň a cíle.

Workshop povede zkušený stojkař Tomáš Vacek. Třiadvacetiletý sporťák, studoval v Dánsku na Gymnastikhøjskolen a Ollerup, kde se věnoval hlavně powertumblingu, parkouru a tanci. Stojkám se začal věnovat v roce 2021, zprvu v rámci posilování, ale postupně se stojky staly jeho novou vášní a nyní jsou pro něj jednou z hlavních disciplín. Jako akrobat působí v souborech Losers cirque company, Aliatrix, VSAxtreme, StayHero, DanceModels, Pyroterra a Akrobat jak v tuzemských tak zahraničních představeních. 

Uč se od profíka, přihlaš se na workshop v Jungli.

Objednávka

Akce: Stojkový workshop pro začátečníky

Kdy: 26. 5., 18:00 - 20:00

Určeno: pro všechny

Cena: 600 Kč

Objednat

Nevíte si rady? Nebo máte dotaz?
Zavolejte nám!

V PŘÍPADĚ DOTAZŮ NÁS NEVÁHEJTE

KONTAKTOVAT

+420 771 166 465 info@jungleletnany.cz KOMPLETNÍ KONTAKTY

Otevřeno každý den

PŘEHLED OTEVÍRACÍ DOBY

ADRESA

VESELSKÁ 699
PRAHA LETŇANY
(MAPA)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: