Přehled otevírací doby a ceník Jungle Letňany

Vánoční čas - a co s ním?

Jednorázová akce

Vánoční čas - a co s ním?

Mrkni na podrobnou OTEVÍRACÍ DOBU během svátků.
24. 12. ŠTĚDRÝ DEN V JUNGLI.  Přátelské setkání všech milovníků lezení a pohybu. 
A nakonec připomínáme VÁNOČNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR plný pohybu a zábavy.


ŠTĚDRÝ DEN V JUNGLI

Rozhodli jsme se letošním rokem odpálit pravidelné vánoční setkávání. Piš s námi dějiny, buď u zrodu tradice a doraz 24. 12. 2022 mezi 9- 14 hod do Jungle. Přichystáme pro tebe speciální vánoční lezeckou cestu, Šaman ti bude servírovat vánoční cappuccino s domácím vaječňákem nebo třeba svařáček. Slibujeme si od toho především pohodu a milé neformální setkání se všemi, kterým je v Jungli dobře. Všechny tři naše světy - tedy sportoviště Jungle, sportovní klub Jungle Animals Praha a bistro Šaman se propojí uvnitř jedné magické všeobjímající Junglí pohody. Více info ZDE.
 

OTEVÍRACÍ DOBA BĚHEM SVÁTKŮ

Že máme otevřeno na Štědrý den od 9 do 14, už víte. Jak je to ale další dny? Jednoduše: Na Silvestra 31. 1. má stěna otevřeno 9 - 18 a všechny ostatní sváteční i nesváteční dny jsme tu pro vás 9 -22h. Pohybová hala bude 24. 12. - 2. 1. zavřená.


VÁNOČNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR
Dobrá zpráva pro rodiče a ještě lepší pro děti, které zůstávají přes svátky v Praze. Jungle tě vytrhne z nudy a šedi. Na našich příměstských táborech si děti užijí tolik barevnosti, zábavy a pohybu, že večer odpadnou jak zralé hruštičky. Téměř za každého počasí chodíme každý den také ven na čerstvý vzduch, takže i denní dávku zdravotní procházky sfoukneme  za vás. Darujte dětem pohyb a pošlete je do Jungle. Více info a registrace ZDE.
 

V PŘÍPADĚ DOTAZŮ NÁS NEVÁHEJTE

KONTAKTOVAT

+420 771 166 465 info@jungleletnany.cz KOMPLETNÍ KONTAKTY

Otevřeno každý den

PŘEHLED OTEVÍRACÍ DOBY

ADRESA

VESELSKÁ 699
PRAHA LETŇANY
(MAPA)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: