Přehled otevírací doby a ceník Jungle Letňany

Teambuilding & Nabídka pro firmy

Teambuilding & Nabídka pro firmy

Hledáš jedinečný způsob, jak stmelit svůj tým a zažít společně něco nevšedního? Jungle nabízí nezapomenutelné zážitky plné adrenalinu a zábavy. S moderními lezeckými a boulderovými stěnami, pohybovou halou s trampolínou a stylovým Bistrem Šaman se váš teambuilding stane nezapomenutelným dobrodružstvím. Přijď a objev, proč je sportovní a zážitkové lezení naší specialitou.

  • nezapomenutelné zážitky plné adrenalinu a zábavy
  • moderní zázemí
  • lezení, parkour
  • kombinace sportu a výtečného jídla
  • akce na míru
  • permice pro zaměstnance

Teambuilding & Nabídka pro firmy

SPORTOVIŠTĚ

Lezení s lanem? Boulder? Parkour?

Sportovní a zážitkové lezení nabírá na popularitě raketovou rychlostí. Není se čemu divit, opojný mix dopaminu a adrenalinu, který lezení přináší, se jen tak něčemu nevyrovná. Lezení nabízí fyzické i mentální výzvy, zlepšuje kondici a je skvělým způsobem, jak strávit čas aktivně a zábavně.

Parkour a freerun jsou dynamické a vzrušující formy pohybu, které se zaměřují na překonávání překážek v městském i přírodním prostředí. Rozvíjejí fyzickou kondici, sílu, rovnováhu a koordinaci, a zároveň podporují kreativitu a sebevyjádření. Ppředstavují svobodu pohybu a umožňují vidět svět zcela novým způsobem.

Na 4000m2 nabízíme špičkovou lezeckou stěnu, dvě moderní boulderové stěny, pohybovou halu s obří trampolínou a molitanovým dopadištěm a trendy workout zónu. 

Vybrat si můžete ze dvou typů teambuildingových balíčků. Zkuste 5-ti hodinový mix lezení a pohybu nebo 3 hodinovou jízdu zaměřenou pouze na lezení.
Aktivitou vás provede jeden z našich elitních instruktorů.
 

BISTRO ŠAMAN

Nedílnou součástí JUNGLE je Bistro Šaman, které nabízí nejen kvalitní občerstvení, ale i skvělý kulinářský zážitek. Šaman se pyšní pestrou nabídkou jídel, která jsou připravována z čerstvých a lokálních surovin od těch nejlepších dodavatelů. Menu zahrnuje vše od lehkých salátů a sendvičů až po teplá jídla a dezerty, které uspokojí i ty nejnáročnější chutě.

Atmosféra Bistra Šaman je přátelská a uvolněná, ideální pro odpočinek po sportovní aktivitě s pro společné setkání. Díky Šamanské kuchyni, která se může směle rovnat těm nejlepším pražským bistrům, si můžete být jisti, že váš gastronomický zážitek bude nezapomenutelný.

Přijďte se přesvědčit na vlastní chuťové buňky a užijte si skvělou kombinaci sportu a výtečného jídla.

V rámci teambuildingu nabízíme tři varianty občerstvení. 


PROSTORY

Pro společné setkání po sportovní aktivitě si můžete vybírat ze dvou prostor:

Chýše
Uzavřená místnost o ploše 30 m² s kuchyňkou, stoly, židlemi a velkou obrazovkou, pokud byste si chtěli na akci něco promítat.
Nachází se v zadní části lezecké stěny a poskytuje dostatek soukromí, ale zároveň jste díky velkým oknům vedoucím na stěnu stále v kontaktu s okolním děním.

Otevřené sezení
Nachází se u vstupu do lezecké haly.
Tato plocha poskytuje větší propojení s okolním prostorem. Nenajdete zde kuchyňku ani TV obrazovku, ale velkou výhodou je přímé napojení na gastro pramen - tedy bistro Šaman.

3 VARIANTY TEAMBUILDINGU

Každá varianta obsahuje
- sportovní aktivitu vedenou instruktorem,
- catering v Bistru Šaman
- pronájem prostor

1) Pondělí - Pátek
    9:00 - 14:00 - 5 hodin 
    lezení + pohyb
2) Pátek
    16:15 - 21:15 - 5 hodin
    lezení + pohyb
3) Pátek
    16:15 - 19:15 - 3 hodiny
    pouze lezení

AKCE NA MÍRU a FIREMNÍ PERMANENTKA

Pokud si nevyberete ani jeden ze tří výše nabízených teambuildingových balíčků, kontaktujte nás a my vytvoříme firemní akci na míru podle vašich představ. Fantazii se meze nekladou. 

Zajímá-li vás možnost předplatného do Jungle pro vaše zaměstnance nebo pronájem konferenčních prostor, kontaktujte nás prosím na emailové adrese: produkce.praha@jungle.cz nebo telefonním čísle: +420 777 154 786. 


 

Objednávka

Lekce: Teambuilding & Nabídka pro firmy

Určeno: Pro firmy

Cena: dle objednávky - 3 - 5 hodin

Nevíte si rady? Nebo máte dotaz?
Napiště nám!

produkce.praha@jungle.cz

nebo volejte 777 154 786

V PŘÍPADĚ DOTAZŮ NÁS NEVÁHEJTE

KONTAKTOVAT

+420 771 166 465 info@jungleletnany.cz KOMPLETNÍ KONTAKTY

Otevřeno každý den

PŘEHLED OTEVÍRACÍ DOBY

ADRESA

VESELSKÁ 699
PRAHA LETŇANY
(MAPA)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: