Přehled otevírací doby a ceník Jungle Letňany

Hero

Dvě patra, značené bouldery sedmi obtížností a tréninkové zázemí

Boulderová stěna se v Jungli rozkládá na dvou patrech. Celková plocha boulderovky je cca 1000m2. Jungle nabízí vše, co k tréninku potřebujete, ale zaleze si u nás i úplný boulderista-začátečník. Najdete u nás značené bouldery, bouldery závodního charakteru a brzy také profily na kolečkování (tzv. spray wally), moon board i tréninkové zázemí v podobě campusu a balken. Místa je tu dost pro všechny, a to díky zónovosti Jungle.

Spodní

Boulder

Na spodním patře najdete 400 m2 lezení. Prověří vás bouldery celkem sedmi barev od lehounkých až po skutečná lezecká pekla. Stěna je zde rozdělena průchozí zónou na dvě části.

Pravou část tvoří kolmice s více technickými bouldery a traverzy. Levou, větší část stěny dělíme na tři sektory. V obou částech najdete bouldery všech obtížností a v pravé části boulderovky také speciální sektor pro dětské lezce.

Horní

Boulder

Na horním patře je nejlepší jeho rozmanitost. Uspokojí každého trénujícího lezce. Nachází se zde tréninková stěna Českého horolezeckého svazu, jejíž bouldery obtížnosti oranžová až černá vás pořádně prověří.

Brzy plánujeme rozšířit patro o Porodnici síly! V té najdete campus, balkny a hrazdu. Porodnici síly pak doplní spray wally, aby byly tréninkové možnosti kompletní. V poslední fázi přidáme na horním patře ještě další lezení v podobě rozmanitých boulderových profilů. Bude to velkolepé a bez nadsázky půjde o dominantu Jungle boulderovky.

Značení boulderů

V Jungli používáme značení obtížnosti pomocí barev. Jakou má boulder barvu (obtížnost) poznáte podle barevného štítku na startovním a topovém (posledním) chytu boulderu.

bílá = nejlehčí
žlutá = velmi lehká
růžová = lehká
oranžová = střední
zelená = těžká
modrá = velmi těžká
červená = elitní

Na reprezentační svazové stěně na horním patře najdete navíc ještě černou barvu označující extrémně náročné (nejtěžší) bouldery.

ZAČNI LÉZT JEŠTĚ DNES

Zažij Jungli na vlastní kůži. S našimi kurzy pro začátečníky můžeš Jungli jen ochutnat, ale také se v ní naučit žít, pokud si osvojíš její zákony (pravidla). Je to jednoduché. Zkus to, uč se, trénuj, staň se zvířetem.

Začni lézt ještě dnes

V PŘÍPADĚ DOTAZŮ NÁS NEVÁHEJTE

KONTAKTOVAT

+420 771 166 465 info@jungleletnany.cz KOMPLETNÍ KONTAKTY

Otevřeno každý den

PŘEHLED OTEVÍRACÍ DOBY

ADRESA

VESELSKÁ 699
PRAHA LETŇANY
(MAPA)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: