Přehled otevírací doby a ceník Jungle Letňany

Hero

2000 m2 lezení a více než 250 lezeckých cest

Stěna s lanem se vine celou Junglí jako anakonda pralesem. Obřího hada v ní vidíme od samého začátku plánování. Nabízí neuvěřitelných 2000 m2 lezení od položených ploten až po velký sportovní převis. V číslech jde o 125 linií a 250 lezeckých cest obtížnosti 3 až 10+ UIAA stavěných z chytů světových značek, a to i v lehkých cestách.Najdete zde také devět samojistících zařízení Trublue, dvě v dětském světě a sedm v ostatních částech stěny. Stěnu dělíme do několika sektorů, které si můžete prohlédnout níže.

Sektor

Velký převis

Dominanta lanové Jungle. Stěna s převislostí 7,5 m, ve které najdete cesty od sedmiček až po desítky. Díky velkému převisu jsou cesty dlouhé cca 14 m a věřte, že posledních pár expresek si budete říkat, proč to není kratší, protože bicáky vás budou bolet už při pohledu na tenhle sektor :).

V pravé části sektoru je kratší kolmička s lehounkými cestami po madýlkách ideální pro děti. Naopak v levé části přechází velký převis postupně v méně (ale stále dost) převislý profil, ideální pro trénink

Sektor

Náměstí

Plochou největší z lanových Jungle sektorů, jehož dominantou je uprostřed stojící Oáza! Ideální pro odpočinek během tréninku, rozcvičení před lezením nebo závěrečné protažení. Ale nedejte se zmást, lezecky je Náměstí pořádně nabušené! Sektor začíná krásnou převislou hranou v pravé části, na ní navazuje dole méně, nahoře více převislý profil, který je pomyslně zakončený profilem, kterému pracovně říkáme Frankenjura :) Dole kolmice, nahoře obří převislý buben. Vaše předloktí budou kvílet! :)

Zbytek Náměstí tvoří mírně převislé až kolmé profily s cestami v celé obtížnostní škále a najdete tu i dva samojistící navijáky.

Sektor

Rajbasy

Dříve, než stěna přejde ve skutečný rajbasy, tedy spíše položené profily, navazuje na Náměstí výrazný kýl alias čelo. Mírně převislá část stěny viditelná už od vchodu. Samotný sektor Rajbasů se skládá z kolmých až mírně položených linií, kde najdete spíš lehké cesty.

Některé linie jsou opatřeny top rope lany (tedy již předem nataženými lany) a máme tady i jeden Trublue naviják. Ideální sektor pro lezecké začátky.

Sektor

Elko

Sektor ve tvaru písmene L nacházející se v zadní části stěny naproti Rajbasům. Levou část tvoří mírně převislý profil opatřený třemi Trublue navijáky vedle sebe - nechceme nikoho nabádat, ale skvěle se tam závodí :). Střední rohová část Elka jsou kolmice a mírně převislé linie a vpravo je Elko ukončeno více převislým profilem s těžšími cestami.

Dětská

lanová Jungle

Krásná barevná stěna s našimi Jungle zvířátky, kterou děti milují! Najdete ji v zadní části haly. Charakterem je mírně položená, což z ní spolu s lehčími cestami dělá ideální lezecké hřiště pro děti. Je zde několik top rope lan pro snadnější a bezpečnější jištění a také dvě samojistící zařízení.

Děti zde smí lézt samozřejmě pouze pod dohledem rodičů, kteří za ně nesou plnou odpovědnost. To platí i při používání samojistících zařízení.

Jde to i bez parťáka

Chcete si jít zalézt, ale zrovna nemáte s kým? Samojistící zařízení Trublue bude vaším spolehlivým parťákem. Dají se na něm zkoušet první kroky na stěně s lanem, ale taky odjet super trénink vytrvalosti. Jistí spolehlivě a bez řečí, i když dáváte třeba už pátou cestu v řadě :) V tuto chvíli jich v Jungli máme 12, a to jak v kolmicích a mírných převisech, tak v dětském světě.

Upozorňujeme, že lezení s Trublue je bezpečné pouze tehdy, pokud si ho správně připnete k sedáku. Připíná se do předního středového oka. Pokud si nejste stoprocentně jistí, vždy se obraťte na recepční, rádi vám poradí. Také bychom vás rádi požádali, abyste naviják připínali pouze na plachtu, která je k tomuto účelu určená. Chcete-li lézt linii, ve které je Trublue, s vlastním lanem, stačí odepnout popruh a poslat popruh s karabinou nahoru. Až dolezete, tak ho nezapomeňte stáhnout zpět dolů.

ZAČNI LÉZT JEŠTĚ DNES

Zažij Jungli na vlastní kůži. S našimi kurzy pro začátečníky můžeš Jungli jen ochutnat, ale také se v ní naučit žít, pokud si osvojíš její zákony (pravidla). Je to jednoduché. Zkus to, uč se, trénuj, staň se zvířetem.

Začni lézt ještě dnes

V PŘÍPADĚ DOTAZŮ NÁS NEVÁHEJTE

KONTAKTOVAT

+420 771 166 465 info@jungleletnany.cz KOMPLETNÍ KONTAKTY

Otevřeno každý den

PŘEHLED OTEVÍRACÍ DOBY

ADRESA

VESELSKÁ 699
PRAHA LETŇANY
(MAPA)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: