Přehled otevírací doby a ceník Jungle Letňany

Hero

Jungle pro školy nabízí mnoho aktivit

Školy a školky v Jungli

Hledáte program pro vaši třídu, školní družinu, hodinu tělocviku či jinou speciální školní příležitost? Přijďte k nám! V Jungli organizujeme krátkodobé i pololetní lekce pro školy, od mateřských školek po vysoké školy. Můžete u nás strávit pouze hodinu, ale i delší čas, a to jednorázově, či chodit pravidelně.

Vybírat můžete z programu na lezecké stěně nebo v pohybové hale pro parkour a gymnastiku, případně může jít o mix obojího. Vše je na vzájemné domluvě, kdy se snažíme co nejvíce vyjít vstříc vašim představám.

Školní Boulder pohár

Závod v boulderingu pro žáky 2. stupně základních škol, který se každoročně pořádá už sedm let a jehož bude Jungle Sport park pravidelným dějištěm.

Bouldering je disciplínou sportovního lezení, při které se leze bez lana v menší výšce a případné pády či odskoky zachytí měkké dopadiště umístěné po celé podlahové ploše. Závod je určený jak žákům, kteří s lezením zkušenosti zatím příliš nemají, tak i zkušeným lezcům a lezkyním.

Má několik kol, od krajských kvalifikací až po celorepublikové finále. Je ideální příležitostí, jak do školních sportovních soutěží zapojit i děti, které jinak obvyklé sportovní turnaje neobjíždějí. Pro více informací či přihlášení vaší školy prosím pište na email skola@jungleletnany.cz.

Jednoduše a bez problémů

Máte-li zájem o jakoukoliv aktivitu pro školy, lezeckou, pohybovou či kombinaci obojího, neváhejte nás kontaktovat a společně to dáme dohromady. Vy nám řeknete svoji představu a my vše zařídíme. Od vás se chce jediné - dorazit :) A zatímco si vaše děti či studenti budou užívat bohatý program na stěně či v pohybové hale pod vedením našich trenérů, vy si u nás můžete v klidu posedět, třeba u kávy.

Kontakt

skupiny@jungleletnany.cz

pro děti a mládež od 4 let

termíny dle dohody

lezení nebo cvičení s prvky parkouru a gymnastiky

zkušení trenéři

bez starostí

V PŘÍPADĚ DOTAZŮ NÁS NEVÁHEJTE

KONTAKTOVAT

+420 771 166 465 info@jungleletnany.cz KOMPLETNÍ KONTAKTY

Otevřeno každý den

PŘEHLED OTEVÍRACÍ DOBY

ADRESA

VESELSKÁ 699
PRAHA LETŇANY
(MAPA)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: