Přehled otevírací doby a ceník Jungle Letňany

Hero

Lez, skákej, cvič, posiluj, relaxuj. Přijď do Jungle a probuď v sobě zvíře!

Jedno místo, spousta možností

Jungle nabízí nekonečné možnosti pohybu. Chceš si zalézt? Na výběr máš bouldering i lezení s lanem. Boulderová stěna je dvoupatrová. Na obou patrech najdeš značené bouldery. Zatímco na spodním patře si zaleze začátečník stejně dobře jako zkušený lezec, na horním patře najdeš spíš těžší bouldery nebo parádní spraywall. Do budoucna přibyde ještě další tréninkové zázemí, jako obrovský campus, balkny a další vychytávky.

Stěna s lanem má výšku 12 metrů a čeká na tebe cca 250 cest obtížností 3 až 11. Nemáš-li zrovna parťáka, jistí to děvět samonavijáků. Veškeré vybavení si u nás můžete půjčit.

Láká tě spíš pohyb? Parkour, gymnastika, workout... ? Zaskoč do naší pohybové haly. Vyzkoušet můžeš parkourové překážky, velkou trampolínu, metat salta do molitanové jámy, cvičit na airtracku nebo hrazdě.

Otevírací doba

Začni lézt ještě dnes

Nauč se základy, zdokonal své dovednosti, zvyš svojí motivaci! Chceš vyzkoušet lezení, ale nemáš, kdo by ti řekl co a jak? Nebo lezeš, ale rád bys svoje lezení posunul o level výš? Nebo ti jen chybí motivace k pravidelnému tréninku? Přihlaš se na některý z našich kurzů lezení, jejichž prostřednictvím můžeš Jungli jen ochutnat, ale také se v ní naučit žít, pokud si osvojíš její zákony (pravidla). Je to jednoduché. Zkus to, uč se, trénuj, staň se zvířetem. Začni lézt ještě dnes!

Více o kurzech

Rozpohybuj se

Jungle je pestrá stejně jako nabídka kurzů pro dospělé, díky které se už nebudeš nikdy nudit. Každý den můžeš zkusit jiný druh pohybu. Každý den se můžeš v Jungli hýbat a makat na sobě. Je jedno, v jaké jsi formě, naši trenéři mají esa v rukávu pro každého.

Zkus jógu pro vnitřní klid a sílu. Nauč se koukat na svět vzhůru nohama na kurzu Stojky. Potřebuješ, aby tě cvičení hlavně bavilo? Pak doraž na Kondičně-pohybový trénink s Ondrou, kde se zaručeně nudit nebudeš. Osvoj si základy královny všech sportovních disciplín, přihlaš se na Gymnastiku! A jestli rád překonáváš fyzické i psychické překážky v jednom a chceš posouvat své limity, pok určitě doraž na lekce Parkouru.

Více o kurzech

Krátkodobé

lekce a aktivity
v Jungli

Vyzkoušejte si lezení, parkour nebo gymnastiku pod dohledem trenéra. Naučte se jistit nebo zdokonalte své pohybové dovednosti. Pro dospělé i pro děti.

Nabídka lekcí a aktivit

Pololetní

kroužky a kurzy sportovního oddílu Jungle Animals Praha

Pololetní kroužky a kurzy lezení, gymnastiky a parkouru pro děti i pro dospělé. Staň se součástí oddílu! Prima parta dětí i dospělých, trénink, zábava a oddílové akce.

Pololetní kroužky a kurzy Kdo jsou animals Omluva / náhrada

V PŘÍPADĚ DOTAZŮ NÁS NEVÁHEJTE

KONTAKTOVAT

+420 771 166 465 info@jungleletnany.cz KOMPLETNÍ KONTAKTY

Otevřeno každý den

PŘEHLED OTEVÍRACÍ DOBY

ADRESA

VESELSKÁ 699
PRAHA LETŇANY
(MAPA)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: