Přehled otevírací doby a ceník Jungle Letňany

Hero

Objevte

Parkour

Dřímá v tobě zvíře a chceš ho vypustit do Jungle? Klidně, sebejistě, efektivně rozpohybovat své tělo a běžet, skákat přes překážky, houpat se, šplhat, létat vzduchem a padat do molitanové jámy... a zažít flow. Parkour je umění, které tě naučí poznat své tělo i mysl a překonávat své limity. Tak pojď do toho s námi!

Parkour plac Rozpohybuj se

Parkour pro veřejnost

Pohybová hala je určena pro veřejnost (tedy bez trenéra) pouze v omezeném čase. Po tuto dobu je v hale přítomen “pohybový plavčík”, který je připravený vám pomoct, poradit a zároveň dohlíží na dodržování pravidel haly a používání pomůcek. Chystáte-li se dorazit v počtu větším než 6 osob, je potřeba si návštěvu předem dohodnout na emailu oddily@jungleletnany.cz Rozhodnete-li se naši halu navštívit, zvažte prosím dobře své zkušenosti a schopnosti a aktivity zde prováděné jim přizpůsobte. Pokud byste rádi cvičili i na nářadí, které neznáte, přihlašte se nejprve do některého z našich kurzů. Pro vstup do sportoviště je potřeba být zaregistrovaný. Registraci můžete udělat z pohodlí domova kliknutím na tlačítko níže. Děti mohou cvičit v hale pouze pod dohledem dospělého.

Otevírací doba Registrace

vybavená tělocvična

otevřeno 7 dní v týdnu

bez nutnosti rezervace

děti pod dohledem dospělých

na místě “pohybový plavčík”

Krátkodobé

lekce a aktivity
v Jungli

Vyzkoušejte si lezení, parkour nebo gymnastiku pod dohledem trenéra. Naučte se jistit nebo zdokonalte své pohybové dovednosti. Pro dospělé i pro děti.

Nabídka lekcí a aktivit

Pololetní

kroužky a kurzy sportovního oddílu Jungle Animals Praha

Pololetní kroužky a kurzy lezení, gymnastiky a parkouru pro děti i pro dospělé. Staň se součástí oddílu! Prima parta dětí i dospělých, trénink, zábava a oddílové akce.

Pololetní kroužky a kurzy Kdo jsou animals Omluva / náhrada

V PŘÍPADĚ DOTAZŮ NÁS NEVÁHEJTE

KONTAKTOVAT

+420 771 166 465 info@jungleletnany.cz KOMPLETNÍ KONTAKTY

Otevřeno každý den

PŘEHLED OTEVÍRACÍ DOBY

ADRESA

VESELSKÁ 699
PRAHA LETŇANY
(MAPA)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: