Přehled otevírací doby a ceník Jungle Letňany

Hero

Dětská Jungle je místem, kde dětská fantazie ožívá

Boulder
svět

Místo, kde se setkává pohyb s dětskou fantazií. Zvířátka na stěně, zábavné chyty, lezení, probíhací tunely, hradby, klouzačka. Nechte děti žít v dětské Jungli jejich vlastní příběhy. Boulder svět je tady pro všechny děti starší 4 let. Prosíme vás, milí rodiče, abyste zde měli děti neustále pod dohledem.

lanová Jungle

Krásná barevná stěna s našimi Jungle zvířátky, kterou děti milují! Najdete ji v zadní části haly. Charakterem je mírně položená, což z ní spolu s lehčími cestami a zajímavými chyty dělá ideální lezecké hřiště pro děti. Je zde několik top rope lan pro snadnější a bezpečnější jištění a také dva samonavijáky.

Děti zde smí lézt pouze pod dohledem rodičů, kteří za ně nesou plnou odpovědnost, a to včetně lezení na samonavijácích.

Pohybová
hala

Děti se u nás mohou vyřádit nejen na lezecké stěně, ale také v Pohybové hale! Hala se spoustou náčiní, jako je velká trampolína, doskoková molitanová jáma, parkourové překážky a mnoho dalšího, přímo láká k řádění!

Děti můžete přihlásit buď na některý z našich kurzů, nebo s nimi můžete do Pohybovky dorazit sami v otevíracích hodinách pro veřejnost. Pouze připomínáme, milí rodiče, že i v Pohybové hale nesete za děti plnou odpovědnost a musejí být pod vaším neustálým dohledem.

BRLOH

Brloh aneb chráněné místo, kde přebývají některé šelmy. Užívá se v souvislosti s úkrytem, místem odpočinku. Děti si v našem Brlohu většinou neodpočinou, ale zato se pořádně vyblbnou. Čtyři patra dobrodružství, různá zákoutí, tunel nad halou s okýnkem, bazének s míčky, herní panely a skluzavka pro dva!

Vše je barevné, bezpečné, zábavné, čisté, kulaté, hravé a měkoučké.

V PŘÍPADĚ DOTAZŮ NÁS NEVÁHEJTE

KONTAKTOVAT

+420 771 166 465 info@jungleletnany.cz KOMPLETNÍ KONTAKTY

Otevřeno každý den

PŘEHLED OTEVÍRACÍ DOBY

ADRESA

VESELSKÁ 699
PRAHA LETŇANY
(MAPA)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: