Přehled otevírací doby a ceník Jungle Letňany

Hero

Objevte

Lezení
s lanem

Výzva, dřina, překonání strachu, ale i krásný pocit, volnost a radost! Lezení s lanem si zamilujete, pokud v něm už dávno nejste až po uši :) Při lezení si nejen krásně vyčistíte hlavu, ale posílíte celé tělo. Nemusíte předhánět ostatní, překonáváte jen své vlastní limity. Ponořte se do nekonečné rozmanitosti pohybů a oslavte každý malý pokrok.

Doražte s parťákem, využijte naše samojistící zařízení nebo se přihlašte do některého z našich kurzů a užijte si lezení v celé jeho kráse!

Lezecká stěna Začni lézt ještě dnes

Lezení s lanem pro veřejnost

Přijít si zalézt můžete během celé otevírací doby stěny bez nutnosti předchozí rezervace. Rezervace je potřeba pouze v případě, že jde o komerční aktivitu (například oddílový trénink bez ohledu na počet osob) nebo jde-li o skupinu více než 6 osob. Pro rezervaci komerční aktivity nebo vstupu pro skupinu prosím pište na oddily@jungleletnany.cz. Lezení s lanem vyžaduje znalost metodiky jištění. Pokud ji neovládáte, přihlaste se nejprve do některého z našich kurzů. Přijdete-li na lano bez parťáka, můžete využít některého z našich samojistících zařízení. I zde je ale nutné umět si ho správně připnout k sedáku. Nevíte-li si rady, obraťte se na recepční. Pro vstup do sportoviště je potřeba být zaregistrovaný. Registraci můžete udělat z pohodlí domova kliknutím na tlačítko níže. Děti mohou lézt pouze pod dohledem dospělého.

Otevírací doba Registrace

více než 250 lezeckých cest

otevřeno 7 dní v týdnu

bez nutnosti rezervace

děti pod dohledem dospělých

vybavení lze u nás zapůjčit

Krátkodobé

lekce a aktivity
v Jungli

Vyzkoušejte si lezení, parkour nebo gymnastiku pod dohledem trenéra. Naučte se jistit nebo zdokonalte své pohybové dovednosti. Pro dospělé i pro děti.

Nabídka lekcí a aktivit

Pololetní

kroužky a kurzy sportovního oddílu Jungle Animals Praha

Pololetní kroužky a kurzy lezení, gymnastiky a parkouru pro děti i pro dospělé. Staň se součástí oddílu! Prima parta dětí i dospělých, trénink, zábava a oddílové akce.

Pololetní kroužky a kurzy Kdo jsou animals Omluva / náhrada

V PŘÍPADĚ DOTAZŮ NÁS NEVÁHEJTE

KONTAKTOVAT

+420 771 166 465 info@jungleletnany.cz KOMPLETNÍ KONTAKTY

Otevřeno každý den

PŘEHLED OTEVÍRACÍ DOBY

ADRESA

VESELSKÁ 699
PRAHA LETŇANY
(MAPA)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: