Přehled otevírací doby a ceník Jungle Letňany

Hero

Sportovní klub
Jungle Animals Praha

Zobrazit nabídku
Logo Animals

Kdo jsme?

Jsme sportovní klub. Jsme Animals! Zvířata Jungle!
Parta, která má ráda pohyb, zábavu a ráda tráví čas společně uvnitř na tréninku nebo venku na akcích.

Představení klubu

Jsme silný pražský sportovní klub zaměřený na sportovní lezení, parkour a gymnastiku. Trénujeme v Praze na dvou sportovištích - v Letňanech a v Holešovicích. Na obsahu všech našich tréninků a lekcí nám záleží, proto s dětmi pracují pouze zkušení trenéři, kteří jsou držiteli akreditovaných licencí v daném sportu. Aby byl náš trenérský tým skutečně týmem profesionálů, pracujeme stále na jejich vzdělávání, motivujeme je k němu a dáváme jim prostor k jejich osobnímu růstu.

Co u nás
můžeš trénovat?

V Animals se věnujeme sportovnímu lezení, parkouru a cvičení s prvky gymnastiky. Je jen na tobě, co tě láká a čemu se chceš věnovat. Rádi u nás přivítáme začátečníky i pokročilé, děti, které se chtějí do tréninku vrhnout naplno a časem jezdit na závody, stejně jako děti, které si daný sport zatím chtějí jen oťukat, přičichnout k němu a mít ho jako volnočasovou aktivitu.

Jak se
k nám přidat?

Stačí se přihlásit na některý z našich pololetních kurzů lezení, parkouru či gymnastiky. Tím se dítě automaticky stává členem oddílu, může s námi jezdit na akce, tábory, účastnit se různých workshopů a spoustu dalšího.

Pololetní kroužky a kurzy

V PŘÍPADĚ DOTAZŮ NÁS NEVÁHEJTE

KONTAKTOVAT

+420 771 166 465 info@jungleletnany.cz KOMPLETNÍ KONTAKTY

Otevřeno každý den

PŘEHLED OTEVÍRACÍ DOBY

ADRESA

VESELSKÁ 699
PRAHA LETŇANY
(MAPA)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: