Přehled otevírací doby a ceník Jungle Letňany

Hero

V Jungli rozvíjíme dětskou fantazii

Dětská jungle

Jungle je pro děti jako stvořená. Čeká tu na ně spousta prostoru a aktivit. Přiveďte vaše ratolesti a nechte je objevit všechna zákoutí Jungle. Těšit se mohou třeba na naši dětskou Boulder Jungli. Pevnost se zvířátky, na kterou se dá lézt zvenku, probíhat tunely zevnitř, pokochat se výhledem z horních hradeb a dolů sjet po klouzačce.

Láká děti lezení na laně? Objevte Lanovou Jungli. Část stěny s lanem s krásnými barevnými Jungle zvířátky a zábavnými cestami postavenými z těch nejúžasnějších chytů.V Lanové Jungli jsou vám k dispozici i dva samonavijáky a také natažená top rope lana.

Máte-li doma spíše malého parkouristu či gymnastku, určitě navštivte naši Pohybovou halu. Parkourové překážky, hrazda, velká trampolína, airtrack a obří molitanová jáma. Otevírací dobu pohybové haly pro veřejnost najdete v záložce kontakty.

Upozorňujeme rodiče, že v celé Jungli musí být děti pod neustálým dohledem rodičů, kteří za ně nesou plnou odpovědnost.

Jak to u nás vypadá

Kroužky Animals

V Jungli působí náš dětský sportovní oddíl Jungle Animals! Trénovat s námi můžete lezení, parkour a gymnastiku. Záleží jen na vás, kterou cestou se dáte. V rámci oddílu se lze přihlásit na pololetní kroužky. Lezení je určeno dětem od 5 let, parkour od 6 let a gymnastika, jakožto obecný pohybový základ, je určena dětem od 3 let. V rámci všech tří sportů je možné přihlásit jak úplné nováčky, tak i pokročilé děti, které již chtějí více trénovat.

Jungle Animals ale není jen trénink. Je to i zábava, noví kamarádi a spousta oddílových akcí. Přidejte se k nám! Kromě oddílových kroužků pořádáme v Jungli také individuální a skupinové krátkodobé lekce.

Podrobnosti o kroužcích a kurzech Kdo jsou Animals

Příměstské a pobytové tábory

Během prázdnin (letních, podzimních, vánočních, pololetních i velikonočních) pořádáme v Jungli pro děti příměstské tábory. Na výběr je varianta lezení, parkour nebo gymnastika a přihlásit je možné jak začátečníky, tak pokročilé děti od 7 let.

O letních prázdninách pořádáme i tábory pobytové. Jezdíme do skal na lezecké tábory, ale máme i týdenní pohybový tábor přímo v Jungli.

Nabídka táborů

Narozeninové oslavy

Sní vaše dítě o oslavě narozenin, kam bude moci pozvat všechny svoje kamarády a společně si užijí pořádnou zábavu? V Jungli sny plníme! Na výběr je ze dvou druhů oslav - lezecká a pohybová. Součástí lezecké oslavy je program s trenéry na stěně s lanem pro oslavence a jeho kamarády. Na pohybové oslavě si děti zacvičí s trenéry v pohybové hale, kde budou mít možnost si vyzkoušet různá náčiní a pomůcky (parkourové překážky, trampolínu, skoky do molitanové jámy a další).

Na každé oslavě vám bude k dispozici party room pro chvíle klidu s dobrým občerstvením a pěknou výzdobou. A hlavně - žádný úklid nepořádku u vás doma :)

Více o oslavách

Rodinná lekce

Užijte si společný čas a zažijte něco zábavného. Vyzkoušejte naši lekci lezení pro celou rodinu pod vedením instruktora. Lekce je určena pro rodiče společně s dětmi a tomu je přizpůsobena i náplň lekce. Během 90 minut si vyzkoušíte lezení, a to jak bouldering, tak lezení na laně. Trenér vás i vaše děti provede prvními krůčky na stěně a ukáže vám, jak krásný sport lezení je. Lekce může proběhnout ve všední den i o víkendu.

Více o rodinné lekci

Jednorázová lekce lezení

Chcete, aby se děti opravdu něco naučily? Zábavný program ušitý na míru právě vašim dětem. 90 intenzivnívh minut lezeckého tréninku, kam můžete přihlásit 1 - 6 dětí. Náplň lekce bude vždy přitpůsobena konkrétním dětem a jejich schopnostem.

Více o jednorázové lekci

Krátkodobé

lekce a aktivity
v Jungli

Vyzkoušejte si lezení, parkour nebo gymnastiku pod dohledem trenéra. Naučte se jistit nebo zdokonalte své pohybové dovednosti. Pro dospělé i pro děti.

Nabídka lekcí a aktivit

Pololetní

kroužky a kurzy sportovního oddílu Jungle Animals Praha

Pololetní kroužky a kurzy lezení, gymnastiky a parkouru pro děti i pro dospělé. Staň se součástí oddílu! Prima parta dětí i dospělých, trénink, zábava a oddílové akce.

Pololetní kroužky a kurzy Kdo jsou animals Omluva / náhrada

V PŘÍPADĚ DOTAZŮ NÁS NEVÁHEJTE

KONTAKTOVAT

+420 771 166 465 info@jungleletnany.cz KOMPLETNÍ KONTAKTY

Otevřeno každý den

PŘEHLED OTEVÍRACÍ DOBY

ADRESA

VESELSKÁ 699
PRAHA LETŇANY
(MAPA)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: