Přehled otevírací doby a ceník Jungle Letňany

Hero

V Jungli vítáme cizí sportovní lezecké i nelezecké oddíly a skupiny!

Nabídka pro oddíly

Máte lezecký oddíl a hledáte místo pro trénink nebo třeba pro víkendové soustředění? Kontaktujte nás a společně to vymyslíme. Kromě tréninku u nás můžete i přespat, po dohodě lze zařídit prostor na promítání a další aktivity.

Jste oddíl z jiného sportovního odvětví? Lezení je super kompenzační aktivita. Můžete k nám dorazit na jednorázovou lekci nebo chodit pravidelně. Nápadům se meze nekladou. Pro více informací o nabídce pro lezecké i nelezecké oddíly prosím pište na email skupina@jungleletnany.cz.

Nabídka pro skupiny

Chystáte se přijít do Jungle se skupinou větší, než 6 osob? Rádi vás u nás přivítáme, ale z kapacitních důvodů je takový vstup možný pouze po předchozí dohodě. Plánujete v Jungli uspořádat svoji komerční aktivitu? Například jste trenérem a chcete k nám přijít s klientem. Dejte nám prosím také vědět předem. Kontakt pro vstup velkých skupin a komerční aktivity: skupina@jungleletnany.cz.

Krátkodobé

lekce a aktivity
v Jungli

Vyzkoušejte si lezení, parkour nebo gymnastiku pod dohledem trenéra. Naučte se jistit nebo zdokonalte své pohybové dovednosti. Pro dospělé i pro děti.

Nabídka lekcí a aktivit

Pololetní

kroužky a kurzy oddílu Jungle Animals Praha

Pololetní kroužky a kurzy lezení, gymnastiky a parkouru pro děti i pro dospělé. Staň se součástí oddílu! Prima parta dětí i dospělých, trénink, zábava a oddílové akce.

Pololetní kroužky a kurzy Kdo jsou animals Omluva / náhrada

V PŘÍPADĚ DOTAZŮ NÁS NEVÁHEJTE

KONTAKTOVAT

+420 771 166 465 info@jungleletnany.cz KOMPLETNÍ KONTAKTY

Otevřeno každý den

PŘEHLED OTEVÍRACÍ DOBY

ADRESA

VESELSKÁ 699
PRAHA LETŇANY
(MAPA)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: