Přehled otevírací doby a ceník Jungle Letňany

Hero

Objevte

Bouldering

Bouldering je svoboda pohybu. Je to síla a výbušnost, ale i zklidnění mysli. Můžete lézt sami, dorazit s partou, zkoušet značené bouldery všech obtížností nebo si vymýšlet svoje vlastní. Kreativitě se meze nekladou. Odskakuje se do měkkých matrací, takže nemusíte řešit strach z pádu a můžete se naplno soustředit na výkon.

Boulderová stěna Začni lézt ještě dnes

Bouldering pro veřejnost

Boulderovat můžete během celé otevírací doby stěny, a to na dolním i horním patře. Pouze v době konání tréninků české reprezentace je část horní boulderovky pro veřejnost uzavřena. Vstup je možný bez nutnosti předchozí rezervace. Rezervace je potřeba pouze v případě, že jde o komerční aktivitu (například oddílový trénink bez ohledu na počet osob) nebo jde-li o skupinu více než 6 osob. Pro rezervaci komerční aktivity nebo vstupu pro skupinu prosím pište na oddily@jungleletnany.cz. Pro vstup do sportoviště je potřeba být zaregistrovaný. Registraci můžete udělat z pohodlí domova kliknutím na tlačítko níže. Děti mohou lézt pouze pod dohledem dospělého.

Otevírací doba Registrace

otevřeno od pondělí do neděle

bez nutnosti rezervace

bouldery sedmi obtížností

děti pod dohledem dospělých

vybavení lze u nás zapůjčit

jednorázové

lekce a aktivity
v Jungli

Vyzkoušejte si lezení, parkour nebo gymnastiku pod dohledem trenéra. Naučte se jistit nebo zdokonalte své pohybové dovednosti. Pro dospělé i pro děti.

Nabídka lekcí a aktivit

Pololetní

kroužky a kurzy sportovního oddílu Jungle Animals Praha

Pololetní kroužky a kurzy lezení, gymnastiky a parkouru pro děti i pro dospělé. Staň se součástí oddílu! Prima parta dětí i dospělých, trénink, zábava a oddílové akce.

Pololetní kroužky a kurzy Kdo jsou animals Omluva / náhrada

V PŘÍPADĚ DOTAZŮ NÁS NEVÁHEJTE

KONTAKTOVAT

+420 771 166 465 info@jungleletnany.cz KOMPLETNÍ KONTAKTY

Otevřeno každý den

PŘEHLED OTEVÍRACÍ DOBY

ADRESA

VESELSKÁ 699
PRAHA LETŇANY
(MAPA)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: