Přehled otevírací doby a ceník Jungle Letňany

Hero

moderní a funkční prostor i místa pro relax

Jungle je místem pro trénink i pro odpočinek. Setkávají se tu profesionální i amatérští sportovci a rodiny s dětmi. Každý si u nás najde svůj prostor, kde se cítí příjemně. Nejen při sportu.

Recepce

Brána do Jungle. Slouží nejen k odbavení pro vstup do sportoviště, ale také jako první pomoc v případě, kdy vám dojde mágo nebo vás přepadne malý hlad a žízeň.

Recepční vám prodají sušenku, tyčinku nebo jinou malou dobrotu, pití, půjčí vám vybavení a ještě k tomu přidají hezké slovo. V prostoru recepce jsou také stoly a lavice, takže si zde můžete posedět.

Šatny a zázemí

Čisté linie, barvy, funkčnost. V šatnách se snoubí styl prostupující celou Jungli s důrazem na praktičnost. Místo klíčku od skříňky slouží krásný Jungle čip, který zakoupíte na recepci. Kromě samozřejmého vybavení, jako jsou například sprchy a umyvadla, najdete v každé šatně také fén na vlasy.

V prostoru Jungle jsou nainstalovaná pítka. Pokud si tedy zapomenete pití, případně potřebujete dopustit vlastní láhev, pítko je vám k dispozici.

Brzy přibude ještě super stojan na kola a také přebalovací pult.

Relax zóna

Dominantou sektoru Náměstí uprostřed lezecké stěny je Oáza. Místo pro odpočinek a posezení při tréninku, jehož součástí je i prostor pro rozcvičení a také speciální koutek pro nejmenší. Krása čistého dřeva a spousta rostlin, abyste se skutečně cítili jako v Jungli.

Rozcvičovací (či odpočinkovou) plochu najdete ještě jednu u spodní boulderovky. Pěnová podlaha z ní dělá ideální místo třeba pro předtréninkovou jógu.

Pro ještě lepší odpočinek pořídíme brzy do Jungle také lehátka! Budou rozmístěna různě po prostoru a budou vám plně k dispozici.

Bistro Šaman

Stylový prostor, který nabízí příjemné místo k posezení a zároveň dobré domácí jídlo a pití. Posezení se skládá ze čtyř částí. Vnitřní bistro, chill out zóna pro odpočinek i práci (prostor je vybaven zásuvkami), venkovní zahrádka a sezení u vstupu na lezeckou stěnu.

Samozřejmostí je wifi v celém prostoru. A na čem si u Šamana pochutnáte? Snídaně, polední menu, stálá nabídka hlavních jídel a všelijaké sladké dobroty. K tomu dobrá kvalitní káva, čaje, domácí limonády, alko i nealko drinky a samozřejmě pivo.

saman.jungle.cz

Jungle k(l)id

Horní dřevěné patro v zadní části stěny u pohybové haly. Prostor sloužící vám všem k odpočinku, ale taky například dětem pro pořádání narozeninových oslav. Na patře si můžete posedět, pozorovat u toho dění na stěně, dát si pauzu, ale taky si třeba sníst svoji svačinu, oběd nebo večeři - k dispozici je vám zde mikrovlnka a také malá kuchyňka.

Lezecká
prodejna

Lezecká speciálka a prodejna outdoor vybavení. Lezečky, mágo pytle, maglajz, tejpky, kartáčky, lana, sedáky, karabiny, expresky, oblečení, batohy. Nezapomněli jsme na něco…? Prodejnu má pod palcem 4camping. Mrkněte sami.

eshop 4camping

Místnost k pronájmu

Samostatná uzavřená místnost, která vám poskytne dostatek soukromí pro vaši akci, ale zároveň jste díky velkým oknům vedoucím na stěnu stále v kontaktu s okolním děním.

Plocha místnosti je 30 m2. Je možné si ji pronajmout pro konání narozeninové oslavy, vašeho školení, workshopu či jakékoliv jiné akce. Vybavena je stoly a židlemi, kuchyňkou a televizí s velkou obrazovkou, pokud byste si chtěli na své akci něco promítat. Stoly a židle se dají odstranit, takže místnost lze využít i ke cvičení.

Máte-li zájem o pronájem, prosím kontaktujte nás na emailu oddily@jungleletnany.cz.

Narozeninové oslavy

V PŘÍPADĚ DOTAZŮ NÁS NEVÁHEJTE

KONTAKTOVAT

+420 771 166 465 info@jungleletnany.cz KOMPLETNÍ KONTAKTY

Otevřeno každý den

PŘEHLED OTEVÍRACÍ DOBY

ADRESA

VESELSKÁ 699
PRAHA LETŇANY
(MAPA)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: