Přehled otevírací doby a ceník Jungle Letňany

Hero

400 m2 plochy pro cvičení, mnoho pomůcek, skvělé vyžití pro děti i dospělé

První kotoul, stojka, hvězda, ale i pokročilé prvky. Na to všechno jsme v Jungli připraveni! Vítáme u nás malé gymnasty a gymnastky, stejně jako dospělé. Airtrack, jáma, trampolína, gymnastické koberce a další náčiní pro pořádný trénink i první gymnastické krůčky.

Rozeběh, jáma a trampolína

Velká molitanová jáma, do které se dá skákat buď z rozeběhu, nebo z trampolíny. Rozeběh má dvě dráhy, každou vhodnou pro jiný typ tréninku. První dráha je po pevné ploše s kobercem, druhá je po 9 m dlouhém airtracku, který pomáhá v odrazu a je vhodný pro nácvik mnoha gymnastických dovedností. Trampolína má rozměry 5 x 3 metry a kromě skoků do jámy umožňuje skákání vazeb i vysoké skoky.

Gymnastické koberce

Celková plocha gymnastických koberců je 4 x 12 metrů. Mohou být využity volně pro cvičení nebo společně s metodickými prvky. Konkrétně v Jungli najdete měkkou švédskou bednu, slzičku, skládací klín a strečové žíněnky.

Hrazda, kladina, žebřiny

V Jungli můžete využít pro cvičení výškově nastavitelnou hrazdu, která je vhodná pro trénink dětí i dospělých. Kromě hrazdy zde máme také kladinu pro větší děti a kladinu pro nejmenší. Dalším gymnastickým nářadím jsou žebřiny dvou typů.

V PŘÍPADĚ DOTAZŮ NÁS NEVÁHEJTE

KONTAKTOVAT

+420 771 166 465 info@jungleletnany.cz KOMPLETNÍ KONTAKTY

Otevřeno každý den

PŘEHLED OTEVÍRACÍ DOBY

ADRESA

VESELSKÁ 699
PRAHA LETŇANY
(MAPA)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: