Přehled otevírací doby a ceník Jungle Letňany

Hero

400 m2 plochy s velkými i mobilními překážkami a pomůckami pro trénink

Je pro tebe město jednou velkou parkourovou arénou? Doraž k nám potrénovat přeskoky, salta, sílu, rovnováhu. Ať tě v městské jungli nic nepřekvapí. V naší parkourové zóně najdeš komplet vybavení pro trénink. Doraž a vyzkoušej sám!

Překážky plac

Část pohybové haly s dřevěnými parkourovými překážkami. Najdeš tady jednak překážkovou “hradbu”, tedy velké fixní překážky pro zkušenější parkouristy, které vyžadují dobrou orientaci a koordinaci těla ve výšce i prostoru. Další část placu tvoří mobilní překážky, které si můžeš přizpůsobit přesně tak, jak potřebuješ, a které jsou díky své variabilitě ideálním hřištěm pro parkouristy každého věku i pokročilosti.

Rozeběh a jáma

Velká molitanová jáma, do které prostě chceš skočit. Možností, odkud do ní skákat, je několik. Za prvé z rozeběhu. Ten má dvě dráhy, každou vhodnou pro jiný typ tréninku. První dráha je po pevné ploše s kobercem, druhá je po 9 m dlouhém airtracku, který pomáhá v odrazu a tím v tréninku salt a dalších dovedností.

Další možností odkud skákat do jámy, je z parkourové “hradby”, tedy z velkých fixních parkour překážek. Kromě rozeběhu a hradeb můžeš do jámy skákat i z velké trampolíny.

Konstrukce

Další část pohybové haly. Najdeš v ní trubkové konstrukce a hrazdy různých výšek, vhodné pro nácvik všemožných parkourových prvků. Slouží nejen jako hrazdy, ale i na přeskoky, ručkování a další dovednosti.

V PŘÍPADĚ DOTAZŮ NÁS NEVÁHEJTE

KONTAKTOVAT

+420 771 166 465 info@jungleletnany.cz KOMPLETNÍ KONTAKTY

Otevřeno každý den

PŘEHLED OTEVÍRACÍ DOBY

ADRESA

VESELSKÁ 699
PRAHA LETŇANY
(MAPA)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: