Přehled otevírací doby a ceník Jungle Letňany

Lezení - AKADEMIE: B, C

Akademie B a C

Když se lezení stalo pro vaše dítě vášní. Je vhodný pro všechny nadšené lezce, které tenhle sport prostě chytil a nepouští a kteří chtějí trávit hodně času se svými lezeckými parťáky. Možnost chodit až 4x týdně, využívat zvýhodněného vstupu do Jungle Letňany a Jungle Holešovice, jezdění na skály a na závody o víkendech, na soustředění o prázdninách.

 • věková skupina 8 - 18 let
 • až 4x týdně
 • obtížnost, bouldering i rychlost
 • zdarma vstup do sportoviště
 • výjezdy do skal, závody, soustředění
 • naši nejlepší trenéři

Lezení - AKADEMIE: B, C

Lezecká akademie B a C pro děti a mládež je určena pokročilým dětem, které chtějí trénovat intenzivněji a více systematicky, prohloubit své lezecké dovednosti a časem třeba přejít do naší Akademie A. S dětmi se věnujeme podrobněji tréninku jednotlivých lezeckých dovedností a v případě jejich zájmu také přípravě na závody, na které mohou s našimi trenéry jezdit. Podnikáme také oddílové výjezdy do skal, a to jak v průběhu školního roku, tak o letních prázdninách.

Podmínkou účasti v kurzu je absolvování "testu" - setkání s naším trenérem, který zhodnotí, zda dítě může tento kurz navštěvovat, nebo jestli bude lepší ještě jeho dovednosti rozvíjet v kroužku sportovního lezení a přestup do Akademie nechat na později.

Tréninky pondělí, středa, čtvrtek - může chodit 1 až 3 dny (doporučujeme 2). K tomu velmi doporučujeme chodit i na volitelné 

 

============== 2 boxy ==============

Akademie C mladší

Věk: 7 - 10 let

Den: po, st, čt

Čas: 15:15 - 16:45

Volitelně: úterý fyzio + kondice

Cena pololetí: 11 500 Kč

Členství oddíl + národní svaz / rok: 100 Kč + 200 Kč (od 2025)

Akademie C starší

Věk: 9 - 18 let

Den: po, st, čt

Čas: 17:00 - 19:00

Volitelně: úterý fyzio + kondice

Cena pololetí: 13 500 Kč

Členství oddíl + národní svaz / rok: 100 Kč + 200 Kč (od 2025)

============== 2 boxy konec ==============

============== 2 boxy ==============

Akademie B mladší

Věk: 7 - 10 let

Den: po, st, čt

Čas: 15:15 - 16:45

Volitelně: úterý fyzio + kondice

Cena pololetí: 11 500 Kč

Členství oddíl + národní svaz / rok: 100 Kč + 200 Kč (od 2025)

Akademie C starší

Věk: 9 - 18 let

Den: po, st, čt

Čas: 17:00 - 19:00

Volitelně: úterý fyzio + kondice

Cena pololetí: 13 500 Kč

Členství oddíl + národní svaz / rok: 100 Kč + 200 Kč (od 2025)

============== 2 boxy konec ==============

Objednávka

Kroužek: Lezení

Kdy: po, st, čt / út (fyzio + kondice)

Určeno: pro děti, 8 - 18 let

Cena: od 11 500,- Kč / pololetí - 90 minut až 4x týdně

Objednat

Nevíte si rady? Nebo máte dotaz?
Napiště nám!

feu@jungleanimals.cz

Často kladené otázky

 • Co je to IK? Pro koho je vhodné?

  IK je zkratka pro intenzivní kurz - kterým opravdu je, pokud využijete všechny jeho možnosti: chodit až 4x týdně, využívat vstupu do Jungle Letňany a Jungle Holešovice zdarma, výjezdy na skály, jiné stěny, na závody a i nelezecké akce o víkendech, na soustředění o prázdninách. Je vhodný pro všechny nadšené děti, které tenhle sport prostě chytil a nepouští a kteří chtějí trávit hodně času se svými lezeckými parťáky. Co nás zajímá při výběru do IK je, jak lezení dítě baví, respekt k ostatním dětem a trenérovi, přátelství a chuť se zapojovat i do mimokurzových akcí. Důležité je, aby se každý zlepšoval svým tempem, neřešíme stejnou úroveň u všech. Každý se může najít v něčem jiném (lano, boulder, skály, závody, akce). Hlavní je, aby se v IK cítil každý dobře:)

 • Jak probíhá výběr do IK?

  Je možné, že vás trenér zná z jiného kurzu a přímo vás vyzve, že je pro vás IK skvělou volbou. Pokud jste ještě do kurzu Animals nechodili, objednejte si zkušební lekci IK a v daném týdnu přijďte alespoň 2x. Na těchto lekcích jak trenér tak zájemce navzájem uvidí, jak fungují a mohou se domluvit na dalším pokračování.

 • Kolikrát, v jaké dny a časy probíhá IK?

  IK probíhá každý týden v pracovní dny od pondělí do čtvrtka. Časy je možné si vybrat dle vašich preferencí a chodit buďto pravidelně ve vámi vybrané časy, nebo každý týden jinak, jak vám to vyjde.

 • Jak tedy mohu dítě na jednotlivé dny hlásit?

  Po přihlášení do IK Vám hlavní trenér nasdílí přístup do tabulky, kde jsou vypsány jednotlivé dny a časy a vy se můžete libovolně zapisovat a mazat. V IK je možnost chodit až 4x týdně a vy tak můžete jeden týden přijít jednou, další týden 3x atd. Pokud víte, že budete chodit pravidelně, můžete se na začátku pololetí zapsat dopředu na celé. V průběhu pololetí pak můžete jednotlivé dny opravovat podle potřeby.

 • Jak probíhají omluvy a náhrady lekcí?

  Protože IK umožňuje dětem chodit až 4x týdně, žádné omluvy a náhrady se zde neřeší. Pouze pokud daný den víte, že nedorazíte, posíláte zprávu hlavnímu trenérovi, aby s vámi nepočítal.

 • Jak se přihlásím a zaregistruji do IK?

  Rezervaci místa na kurzu IK můžete udělat výhradně prostřednictvím emailu halka@jungleanimals.cz.

 • Můžu zajít na IK na zkoušku?

  V sekci pololetní kroužky vyberete místo 1x týdně - zkušební lekce a už pod tím vyjede kalendář s volnými termíny. Zkušební lekci můžete využít na každý typ kurzu jen jednou.

 • Mohu přihlásit i v průběhu pololetí?

  Ano je to možné kdykoliv v průběhu pololetí. Cena se Vám vypočte do podle počtu týdnů, které zbývají do konce pololetí.

 • Objednal jsem si kurz, ale nepřišel mi žádný potvrzovací e-mail.

  Potvrzovací e-mail odchází automaticky při vytvoření rezervace. Stává se však, že potvrzovací e-mail omylem spadne do nevyžádané pošty, nebo spamu, promo apod. Pakliže nenajdete potvrzovací e-mail v těchto složkách, obraťte se na hlavního trenéra, který Vám email obratem zašle znovu.

 • Už jsem poslal/a zálohu, ale kurz se zobrazuje stále jako nezaplacený. Je to správně?

  Systém vidí objednávku jako nezaplacenou, do doby než se zaplatí celá částka. Připsaná částka je vidět úplně dole.

 • Jak můžu zaplatit kurz?

  Po přihlášení do IK Vám přijde potvrzující email, ve kterém najdete veškeré potřebné platební údaje.

 • Jak často je ideální, aby dítě navštěvovalo IK? dvakrát, třikrát, nebo čtyřikrát týdně?

  To je hodně závislé na pokročilosti lezce a dalších věcech, například na to, jestli dítě dělá ještě další sportovní aktivity - je důležité vyhnout se přetížení a případným zdravotním komplikacím. Určitě doporučujeme chodit 2x - 3x týdně a pokud chcete chodit víckrát, doporučujeme konzultaci s trenérem.

 • Bude mít člen IK nějaké benefity v rámci sportoviště?

  Ano, IK děti mají vstup do sportoviště Jungle Letňany a Jungle Holešovice zdarma, ovšem pozor, pouze v doprovodu dospělé osoby. Nelezoucí doprovod dítěte z IK má zlevněné vstupné = 50 Kč.

 • Jsou součástí IK kurzu i kompenzační cvičení, fyzioterapie a jiné doplňující formy tréninku?

  K tréninku přistupujeme komplexně a součástí běžných tréninků je tedy i rozvoj všeobecných pohybových dovedností (mobilita, flexibilita, rychlost, obratnost, koordinace, síla, atd...). Pokud zaznamenáme, že je potřeba konzultace s odborníkem, obrátí se na vás trenér s doporučením vyhledat externího fyzioterapeuta, případně jiného specialistu.

 • Je pro kurz IK nutná lékařská prohlídka? Když ano, kde získám formulář?

  Ano, lékařská prohlídka je podmínkou pro vstup do celého našeho oddílu, tedy i IK. Po přihlášení do IK je formulář součástí informací, které od hlavního trenéra získáte emailem.

 • Kdo vlastně rozhoduje o mém dítěti, jaký trenér ho vede?

  Každý kurz, včetně kurzu IK, má svého hlavního trenéra. Ten spolu s ostatními trenéry řeší náplň tréninků a posun a potřeby jednotlivých dětí. Takže i v případě, že se trenéři u dětí střídají, máme dobrý přehled. IK děti vedou naši nejzkušenější trenéři.

 • Co všechno potřebuje dítě na kurz za vybavení?

  Jako nejnutnější vybavení na kurz jsou lezečky (speciální lezecká obuv). Vzhledem v vyšší frekvenci tréninků je mnohem lepší mít vlastní lezečky, které každému padnou přesně podle velikosti, tvaru a typu chodidla. Nicméně pro začátek je možné si univerzální lezečky zapůjčit. Během tréninků často lezeme i na laně, kde používáme i sedák. Při lezení se ipoužívá magnézium (bílý prášek pohlcující pot)Jak sedák tak pytlík s magnéziem doporučujeme výhledově pořídit. S dětmi vyrážíme i ven do skal a pokud se bude vaše dítě účastnit venkovních akcí, doporučujeme koupit horolezeckou helmu.

 • Lze si vybavení zapůjčit?

  Ano, lezecké vybavení si je možné zapůjčit a to buď jednorázově dle platného ceníku Jungle, nebo pololetně v rámci objednávky kurzu za zvýhodněnou cenu.

 • Je lepší si lezečky půjčit nebo koupit? Jak máme vybírat?

  Půjčovné je zpoplatněné, proto je rozhodnutí o nákupu jen na Vás. Při nákupu lezeček pro menší děti a začátečníky se preferuje pohodlná širší bota. Na trhu jsou i lezečky "rostoucí" , které obsáhnou dvě velikosti.(La Sportiva). U starších nebo pokročilých dětí se již boty kupují o něco více těsné, aby měl lezec dostatečný cit a byl schopný si stoupnout i na menší stup. Doporučujeme nakupovat ve specializovaných prodejnách, kde vám odborník poradí, jakou velikost a jakou tvrdost boty zvolit.

 • Je lepší si sedák půjčit nebo koupit? Jak máme vybírat?

  Je-li Vaše dítě úplný začátečník, doporučujeme si sedák prozatím u nás zapůjčit. Až teprve v případě, že má Vaše dítě o lezecký sport opravdový zájem je vhodné sedák pořídit vlastní. Při vhodně zvoleném sedáku z něj dítě hned tak nevyroste a vydrží Vám tedy delší dobu. V případě, že chcete dítěti sedák pořídit vlastní, poraďte se s trenérem, nebo Vám poradí v obchodě s lezeckým vybavením. Půjčovné sedáku je možné objednat v rámci pololetního kurzu , nebo jednorázově. Ceny půjčovného jsou dle platného ceníku Jungle.

 • Dítě se vstupem do kroužku stává členem sportovního klubu Jungle Animals Praha. Proč máme platit za klub peníze navíc a kolik?

  Sportovní klub Jungle Animals Praha vybírá členské poplatky, které využívá pro svou činnost, jako například: pořádání závodů, vzdělávání trenérů, nákup pomůcek a vybavení na akce. Oddíl lezení je zároveň členem Českého horolezeckého svazu (ČHS), který skrz různé programy podporuje činnost oddílů a práci s mládeží. Členství v klubu Animals stojí 100 kč na rok a členství v ČHS také 100 kč na rok.

 • Jezdíte s dětmi také na skály? Co to obnáší? Je to i pro skalní začátečníky?

  Pořádáme různé typy akcí venku a některé i na skalách, ať už s lanem, nebo tzv. bouldering, kdy se leze nízko nad zemí nad přenosnými matracemi (bouldermatkami). Akce mají různé zaměření a trenér, který akci pořádá, vás vždy vyzve, abyste se na akci hlásili. Pokud máte pochybnosti, stačí se obrátit na něj. Nicméně během tréninků se se všemi probírá i lezecká metodika, kterou děti na skalách rozhodně využijí. Skály jsou tedy vhodné pro všechny. Pokud by měl trenér pochybnosti, domluví se s Vámi individuálně.

 • Budou děti jezdit na soustředění?

  Ano, nejen o letních prázdninách pořádáme soustředění.

 • Je soustředění vhodné pro všechny?

  Ano, soustředění je určené všem IK dětem.

 • Budou víkendové akce zahrnuty v ceně pololetního kurzu IK?

  Víkendové akce se platí zvlášť. Cena akce se vždy odvíjí od nákladů - tedy různé akce můžou být různě drahé.

 • Můžeme se na kurz dívat? Kde máme čekat? Mám ještě malého sourozence, je pro něj nějaké vhodné místo na čekání?

  Po domluvě s trenérem se lze jednou podívat, jinak prosím čekejte mimo prostor stěny na recepci. S mladším sourozencem lze během kurzu využít dětský hrad.

V PŘÍPADĚ DOTAZŮ NÁS NEVÁHEJTE

KONTAKTOVAT

+420 771 166 465 info@jungleletnany.cz KOMPLETNÍ KONTAKTY

Otevřeno každý den

PŘEHLED OTEVÍRACÍ DOBY

ADRESA

VESELSKÁ 699
PRAHA LETŇANY
(MAPA)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: