Přehled otevírací doby a ceník Jungle Letňany

Hero

REKAP ROKU 2022
A CO CHYSTÁME DÁL

Číst více

Jak čas letí

Člověk se nadechne na předsevzetí do nového roku a najednou kouká, že už je tady konec toho předešlého. Každý rok to letí a každý rok se stane spousta věcí, které ovlivňují naše životy. S Junglí jsem už prožil neskutečné tři roky!

Scénář, který nevymyslíš a na který se těžko připravíš. Začátkem roku 2020 naburácel do světa neznámý covid, který nám odkryl , že zápletky můžou mít i jiný charakter. V březnu 2020 covid ukázal svojí tvář a v červnu 2020 se povedlo Jungli přeci jen otevřít. Úleva, radost a pocit naplněnosti se však nekonal a začala bitka o holej… Po prázdninách covid předvedl svojí sílu a Jungle byla v podstatě přes rok zavřená. Rok 2021 byl nahoru a dolů, kdy otevření střídala uzavření a lidé se pomalu a s rozvahou vraceli zpět do sportovišť. Roky 2020 a 2021 byly tvrdou zkouškou odolnosti a víry v lepší zítřky. Letošní rok, tedy 2022, je pro Jungli v podstatě prvním rokem, kdy byla celoročně otevřená a mohla se začít těšit a radovat z návštěvníků a zájmu. Neuvěřitelné se stalo skutečností a mohl jsem začít dělat i něco jiného než jen hasit covidové průsery. Ovlivnění covidem si ovšem Jungle potáhne ještě nějaký čas, ale už se naštěstí dostavila i radost, která v červnu 2020 krapet chyběla.

Obrovský dík patří vám všem, kdo Jungli v době covidu podrželi a nenechali padnout. Je vás celá řada a věřte, že pomohla jakákoliv věc (hmotná i nehmotná).

Tfujtajbl doba je už snad pryč, byť válka na Ukrajině a šílenství s energiemi ukazují další, dříve nepředstavitelné, zápletky. Ovšem stejně jako v březnu 2020 nejde jinak, než pokračovat dál a napnout plachty do finální podoby Jungle.

Kdo Jungli navštěvujete, tak víte, že není zcela dostavěná. Dříve jsme dokonce měli cedule, kde se psalo, že tady bude to a tady tamto. Všechny plány se sice přibrzdily, ale nezastavily.

Dárkem na konci letošního roku bylo otevření dlouho očekávaného bistra Šaman, které ještě bude mít další vývojové fáze a berte ho zatím jako takové naše miminko. Šamánek je nádherný a mám z něho velkou radost. Až bude větší, tak bude mít i skvěle vybavenou kuchyň a začne připravovat všemožné dobroty. Snad se vše povede již v nadcházejícím roce.

Rok 2023 by měl být rokem dostavby Jungle a nemůžu se dočkat až se vše z papíru dostane do skutečné reality. Plánů je hodně a pojďte nakouknout pod pokličku chystaných novinek, které vás doufám budou bavit a díky tomu dáte Jungli potřebnou sílu na růst a život.

Porodnice síly

Na horním patře už se dějou velké věci. Proti stávající stěně Spray wall se rozehrává sen každého bušiče a pušéra vlastních výkonů na Mars. Ocelová konstrukce je již v pohybu a velice brzy ožije. Své fixní místo zde bude mít Kilter board ve své největší verzi a bude se jednat o vůbec první Kilter v České republice! Vedle něho zaujme místo velký campus board, kterému bude společnost dělat také naklápěcí spray wall stěna, kterou znáte z BB. Jen bude o půl metru větší :). Velkorysý prostor zde dostanou i činky a hrazdy spolu s prostorem na protažení.

Konečně boulder s převisem

Jungle nemá špatnou spodní boulderovku a i horní svazová má dobré profily (leč většinou těžké bouldery). Nicméně víme, že nám pár typů profilů chybí a to kolmější a mírně převislé, ale hlavně VELKÝ převis. Je od začátku plánováno, že bude mít své místo na horním patře a v příštím roce se s ním už seznámíte :). Nová boulderovka bude znamenat spousty nových boulderů a hlavně spousty nových chytů, které na jiných stěnách moc nepotkáte. Těším se moc!

Dětský svět

Že je v Jungli hodně dětí? Je! A mám z toho velkou radost, protože jednoznačným cílem je, aby Jungle byla naprosto mezigenerační a nikdo se necítil druhým světem omezován. Celou Jungli navrhujeme tak, aby se světy promíchaly, ale zároveň respektovaly a fungovaly společně. Každý má mít v Jungli dostatek místa a taky ho dostane :). Začátkem nadcházejícího roku se postaví dětský svět, který bude jedna velká radost a částečná úleva pro lezoucí rodiče. Schválně koho bude bavit víc? Děti nebo dospělé…

Venkovní část

Kdo chodíte do Jungle pravidelněji, tak jste určitě zaznamenali parádní travnatou plochu podél haly. Hodláme ji zaplnit a to postupně a účelně. Jedná se o zhruba 800 m2 a jako první zde vznikne venkovní terasa pro Šamana, kde si sedne až sto lidí. Následně plochu rozehrajeme aktivity parkem. Fandíme si, že by zde nemusel probíhat pouze sport, ale i kultura. Jaká? Nechte se překvapit…

Nová vnitřní dřevostavba

V zadní části u vstupu do pohybové haly už delší čas stojí menší dřevostavba, kde její účel řadě z vás zatím stále nedává smysl. Někdo už tam ovšem prožil narozeninovou oslavu, školení či jen tak poseděl. Čas tohoto území ovšem uzrává a naplno se začne využívat jakmile se povede dostavět i sousední větší dřevostavbu, která bude namísto stávající dřevěné ohrádky. Bude mít také přízemí a horní patro. V přízemí se konečně objeví dlouho slibovaný sál na cvičení jógy a dalších pohybových aktivit (možná i tance?) a na horním patře vznikne skvělý aktivity park. Co to konkrétně znamená ještě budeme držet pod pokličkou :).

Rozvoj pohybové haly

Jungle není pouze lezení. Je to pohyb a k němu patří i pohybová hala. Je sice primárně pro náš sportovní klub Jungle Animals Praha, ale o víkendech a vybraných dnech vpouštíme i veřejnost, která může naplno využít potenciál nářadí a pomůcek. Je to skvělé hřiště, které ještě zvětšíme zhruba o 200 m2 novým patrem. Co na něm bude, se dá vytušit :).

POUR FÉLICITER 2023

Málo toho není a nic z toho není reálné bez vaší účasti ve hře. Čím víc budete mít Jungli rádi, tím dříve se naplní veškeré vize rozvoje. Je to přímo úměrné a jedno bez druhého nejde. My nadále budeme pracovat na udržení všech standardů, které jsme v Jungli nastavili. Pravidelné stavění cest a boulderů, čistotu ve všech prostorách, dobrou náladu a radost z pohybu, vynikající pití a jídlo v bistru. A od ledna i novou otevírací dobu!

2023

Rok 2023 klepe na dveře a všem moc přeju, aby byl úspěšný, zajímavý a radostný po všech směrech!

Mějte se a držte se.
Oliváč

V PŘÍPADĚ DOTAZŮ NÁS NEVÁHEJTE

KONTAKTOVAT

+420 771 166 465 info@jungleletnany.cz KOMPLETNÍ KONTAKTY

Otevřeno každý den

PŘEHLED OTEVÍRACÍ DOBY

ADRESA

VESELSKÁ 699
PRAHA LETŇANY
(MAPA)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: