Přehled otevírací doby a ceník Jungle Letňany

Hero

Merch Jungle

Stejně jako celá Jungle má svůj osobitý styl, tak i náš merch promýšlíme do posledních detailů. Chceme vám nabídnout kvalitní věci s naším brandem, které budete rádi nosit a používat nejen při lezení a cvičení u nás, ale i v každodenním životě.

Jungle produkty

Oblečení, potřeby pro lezení, skejty a další vychytávky. Jungle vás může provázet při jakékoliv aktivitě. Aktuálně si můžete pořídit tyto naše produkty:

Skejt - prkno s neotřelým designem jaguára a prověřená kvalita materiálu od Ambassadors. Na výběr jsou různé velikosti. S tímhle skejtem na spotu rozhodně nesplyneš s davem.

Plecháček - klasika všech klasik, která nemůže chybět v žádné dodávce. Vybírat můžete ze tří druhů - barevného se zvířátky nebo bílého s různým typem černé grafiky.

Kartáček - už žádné smeknutí! Kvalitní kartáče z kančích štětin, které se vejdou na každý maglajzák. Na výběr bílá a modrá barva. Vše můžete koupit přímo v Jungli v Letňanech.

V PŘÍPADĚ DOTAZŮ NÁS NEVÁHEJTE

KONTAKTOVAT

+420 771 166 465 info@jungleletnany.cz KOMPLETNÍ KONTAKTY

Otevřeno každý den

PŘEHLED OTEVÍRACÍ DOBY

ADRESA

VESELSKÁ 699
PRAHA LETŇANY
(MAPA)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: