Přehled otevírací doby a ceník Jungle Letňany

Hero

Rozpohybuj se

Jungle je pestrá stejně jako nabídka kurzů pro dospělé, díky které se už nebudeš nikdy nudit. Každý den můžeš zkusit jiný druh pohybu. Každý den se můžeš v Jungli hýbat a makat na sobě. Je jedno, v jaké jsi formě, naši trenéři mají esa v rukávu pro každého.

  • jóga
  • stojky
  • kondičně - pohybový trénink
  • gymnastika
  • parkour
  • lezení

Jóga

Jógou v sobě hledáme klid i sílu. Hledáme tělo i naši mysl. Hledáme sebe. Pohybem, volností, pozorností. Proto se v této lekci budeme věnovat uklidňující meditaci, práci s dechem a protažení v základních asanách, které zvládnou i jógoví začátečníci.

Pro pokročilé pak najdeme cestu, jak pozice rozvíjet a jak v nich najít sílu i klid. Budeme plout pohybem a dáme i odpočinout naší mysli. Kurz rozvíjí koncentraci, flexibilitu, sílu a koordinaci.

Více informací

Kondičně - Pohybový trénink s Ondrou

Kondičně-pohybové tréninky pod vedením trenéra Ondřeje Mrštného jsou určeny každému, kdo se rád hýbe a chce si udržovat a zlepšovat svou celkovou kondici. Můžete očekávat jak pestrou škálu cviků s vlastní vahou i s pomůckami, tak různé pohybové výzvy nebo i trénink koordinace a mobility.

Více informací

Gymnastika

Objevte překrásný svět sportovní gymnastiky, který vám přinese nejen zpevněné tělo, ale hlavně neskutečnou radost z pohybu!

Chcete se naučit nové cviky a prvky nebo vás prostě jen nebaví posilovat ve fitku klasicky a chcete změnu? Zkuste královnu všech sportovních disciplín.

Více informací

Parkour

Kurz parkouru je pro každého, kdo chce posunout své limity o nějaký kus dál. Chceš se naučit překonávat fyzické a psychické překážky, zvládnout všelijaké akrobatické prvky, nebo si “jen” udržovat formu něčím zábavným?

V parkouru si každý může najít svou vlastní cestu a prohloubit svůj vztah k pohybu.

Více informací

Lezení

Lezení je pro člověka přirozený pohyb proto je jako sport ideální a lze s ním začít v každém věku. Během tréninku zapojíte úplně všechny svaly, ať už se jedná o svaly končetin, rukou, středu těla nebo třeba o mezilopatkové svaly, které patří k roblémovým oslabeným partiím.

Při lezení posílíte nejen tělo ale i svou mysl a během tréninku se výborně psychicky zrelaxujete.

Více informací

V PŘÍPADĚ DOTAZŮ NÁS NEVÁHEJTE

KONTAKTOVAT

+420 771 166 465 info@jungleletnany.cz KOMPLETNÍ KONTAKTY

Otevřeno každý den

PŘEHLED OTEVÍRACÍ DOBY

ADRESA

VESELSKÁ 699
PRAHA LETŇANY
(MAPA)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: