Přehled otevírací doby a ceník Jungle Letňany

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - více variant - všechny prázdniny

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - více variant - všechny prázdniny

Zobrazit nabídku Objednat

Příměstský tábor

Aktivitami nabitý a zábavný program ve sportovní oáze, který slibuje vzrušující zážitky a rozvoj dovedností pro malé dobrodruhy. Tábor klade důraz na bezpečnost a zajišťuje vhodné vybavení pro všechny účastníky. Aktivity uvnitř i venku. Program od 8:00 do 17:00. Během všech školních prázdnin - každý den.

  • od 8:00 do 17:00
  • během všech školních prázdnin
  • vhodný pro začátečníky i pokročilé
  • lezení a pohybové hry uvnitř i venku
  • zapůjčení veškerého potřebného vybavení
  • od 5 let (letní už od 4)

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - více variant - všechny prázdniny

Lezení s lanem i bouldering / parkour / gymnastika / pohyb - to vše uvnitř Jungle kombinované s aktivitami venku. Děti se nejen naučí nové pohybové dovednosti, ale také budou povzbuzovány k týmové spolupráci, komunikaci a vytváření přátelství. Instruktoři podporují rozvoj samostatnosti a sebevědomí každého účastníka. K tomu navíc kvalitní stravování z kuchyně našeho Šamana - pestrá nabídka zdravých jídel, která podpoří výkony a vitalitu.

Jungle tábory slibují bezpečné prostředí plné zábavy a dobrodružství, ale také výjimečnou příležitost pro děti rozvíjet své fyzické a sociální dovednosti. 

Tábor probíhá vždy od 8:00 do 17:00. Jde-li o vícedenní příměstský tábor, můžete děti přihlásit buď na celý turnus, nebo na vámi zvolené jednotlivé dny. Děti je možné přivést mezi 8. a 9. hodinou a odpoledne je vyzvednout mezi 16. a 17. hodinou.

Cena zahrnuje zapůjčení veškerého potřebného vybavení a teplý oběd z bistra Šaman přímo u nás v Jungli.

Nejdůležitější je PROGRAM:

Dopoledne začínáme pohybovými hrami, které děti baví a připraví tělo a svaly na lezení. Poté se věnujeme samotné sportovní aktivitě. Vše podle věku dětí tak, aby je náplň dne bavila a tábor si skutečně užily. U menších dětí vše probíhá formou hry, větší děti se věnují vybranému sportu v průběhu tábora více systematicky.

Po teplém obědě mají děti chvilku poledního klidu. Během této doby malujeme, tvoříme, hrajeme hry nebo se díváme na pohádku.

Odpoledne (pokud zrovna nepadají trakaře) chodíme s dětmi ven sportovat a hrát hry na čerstvém vzduchu. Po návratu zvenku ještě zbývá chvíle i na odpolední pohybové aktivity v hale.

NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY:

Vždy možno přihlasit i jen jeden.

LETNÍ: 1. 7. - 30. 8. 2024 
- lezecký (6 - 15 let)
- lezecko-pohybový (4 - 5 let)
- parkourový (6 - 15 let)
- gymnastický (6 - 15 let)


 

Objednávka

Lekce: PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - více variant - všechny prázdniny

Určeno: Pro děti

Cena: 1000 Kč / den - od 1 dne

Objednat

Nevíte si rady? Nebo máte dotaz?
Napiště nám!

aktivity.praha@jungle.cz

V PŘÍPADĚ DOTAZŮ NÁS NEVÁHEJTE

KONTAKTOVAT

+420 771 166 465 info@jungleletnany.cz KOMPLETNÍ KONTAKTY

Otevřeno každý den

PŘEHLED OTEVÍRACÍ DOBY

ADRESA

VESELSKÁ 699
PRAHA LETŇANY
(MAPA)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: